3db kézzel hajtható kishajó - csopper - egy óriás medencében vagy megfelelő vízfelületen üzemeltetve.
3 db 45 kg-ig terhelhető kézzel hajtható csónak - medencében üzemeltetve, vagy ha van a rendezvény helyszínén megfelelő vízfelület, akkor van lehetőség arra, hogy ott üzemeltessük a játékokat. Ebben az esetben általában felfújható térelválasztóval kerítjük el a területet és ezen az elkerített részen működtetjük őket.
Medence esétén szükséges: minimum 60m2 sík terület, vízvételi lehetőség és tömlő, minimum 12m3 víz, a rendezvény végeztével a víz leengedésének biztosítása (pl.: csatorna)
Helyigény:A felfújható medence méreténél 2 méterrel szélesebb és 2 méterrel hosszabb terület pl. 6x8 méteres medence esetén 8x10 méteres terület. A területnek teljesen síknak, vízszintesnek és éles tereptárgyaktól (pl. járdaszegély, kövek, gyökerek) mentesnek kell lennie. A terület lehet füves, aszfaltozott, térkövezett, betonozott. 10 cm-nél nagyobb talajszint eltérés esetén a vízi dodzsem nem működtethető. Ugyanez az eltérés a vízi csopper esetében maximum 20 cm lehet.
Áramigény: 230V/16A
A medence felfújásához és leengedéséhez, az akkumulátorok töltéséhez, valamint a víz kiszivattyúzásához van szükség áramra.
FONTOS!! A rendezvény végeztével még legalább 2 órán keresztül kell áram a medence bontásához.
Vízigény: kb. 12 m3 vízre van szükség a játék üzemeltetéséhez. A vizet és annak a medencébe való eljuttatását minden esetben a Megrendelő biztosítja.
FONTOS!! A medencét úgy kell elhelyezni, hogy 20 méteren belül legyen lehetőség a 12 m3 víz leengedésére (csatorna, vízelvezető árok)
Animátor igény:
minimum 2 fő
Brandingelés: a medence 50 cm átmérőjű felfújható peremére lehet rögzíteni reklámfelületeket – kizárólag olyat, amely utólag leszerelhető
Tudnivalók:
• branding lehetőség • outdoor program • 230V szükséges az üzemeltetéshez • erős szélben nem üzemelhet • esőben nem üzemelhet • ferde, egyenetlen talajon nem üzemelhet • sötétben nem üzemelhet • víz szükséges az üzemeltetéshez
Helyigény
8 X 16 m
Szélesség / Mélység / Magasság
Animátor igény
1 fő képzett személy
*az ár tartalmazza
1 fő kiegészítő személy
Hozzáadás az ajánlatkéréshez